www.cvonline.hu
Cipőbolti eladó (Kecskemét)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.06.
Hirdetés azonosító: 1035808
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megváltozott munkaképességű munkatársakat keres Kecskemétre, cipőbolti eladó munkakörbe.

Feladatok:

  • Vevők kiszolgálása
  • Üzlet tisztán tartása
  • Áruk feltöltése a polcokra
  • Pénztár használata a későbbiekben lehetséges, de nem kötelező feladat
  • Heti 20 órai munkavégzés, nem feltétlen napi 4 óra
  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Elvárások:

  • Jó kommunikáció
  • Igényes megjelenés
  • Kedves, nyitott személyiség
  • Vevőorientáltság
  • Kereskedelmi végzettség, gyakorlat nem szükséges, de előny
  • Álló munkavégzés
  • Érvényes NRSZH szakvélemény

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés: alapbér, üzlet forgalma utáni jutalék, műszakpótlék és cafeteria.
  • Próbaidőn belül heti 20 órás munkavégzés, de a próbaidőt követően heti 30 vagy 40 órás munkaidőben is lehet dolgozni.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.