www.cvonline.hu
Címzés ellenőrző diák (Referenciaszám:PJ2328)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.25.
Hirdetés azonosító: 652409
lejárt

Boráros tértől tömegközlekedéssel 15 percre fekvő amerikai nyomdaipari partnercégünkhöz keresünk diák munkatársakat folyamatos vagy alkalmi munkavégzésre az alábbi munkára:

Címzés ellenőrzése

Feladatok:
- Borítékokon címzés ellenőrzése
- Borítékok rendszerezése

Elvárások:
- Betöltött 18. életév
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 11 órás műszak vállalása (délelőtt: 7.30-18:30; éjszaka: 19.30-6:30) akár heti 1-2 alkalommal
- Megbízható, rugalmas személyiség

Amit megbízónk kínál:
- Rugalmas beosztás
- Bónusz lehetőség
- Zenehallgatás a munka közben
- Kényelmes, nyugodt munkatempó

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.