www.cvonline.hu

Címkéző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 975189
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg címkéző munkára keresünk diákokat akár hosszútávra is!

Feladatok:

  • Kozmetikai termékek, tisztítószerek címkével való ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Szervezőkészség, jó problémamegoldó és átlátási képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Heti 2-3 nap vállalása 8 órában
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 08:00-17:00 között, pénteken 08:00-14:30
  • Munkavégzés XI. kerület
  • Bér: br. 795 Ft/óra

Amit kínálunk

  • br. 795 Ft/óra órabér
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével!