www.cvonline.hu

Címkéző - Fót

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 977004

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársakat keres: Fótra keresünk dohányipari termékeket címkéző alkalmi munkavállalókat.
Feladatok:
  • Dohányipari termékek csomagolása, címkézése
  • Raktári rend fenntartása
  • Fóliázógép kiszolgálása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség
  • Kézügyesség

Juttatások:
  • Órabéres fizetési konstrukció
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés.
  • Utazási költségtérítés Fót vonzáskörzetéből
  • Folyamatos munkalehetőség, de alkalmi munkvállalóként
  • Munkába állás első napja: 2016.02.15.

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel lehet! Telefonszámot minden esetben írjanak!!!

Munkavégzés helye:
  • Fót

Egyéb információk:
Szállást NEM tudunk biztosítani!!!