www.cvonline.hu

Címkéző diákmunka Kékkúton

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 638494

Feladatok:
  • Ásványvízcímkézés, csomagolás, könnyű fizikai munka
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • 18 év feletti életkor
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Jó állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Szorgalom
Amit kínálunk:
  • Bruttó 564 Ft/óra munkabér
  • Ingyenes buszjárat Tapolcáról és Gyulakesziről
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Alkalmi munkalehetőség, szabadidő függvényében 1-1 nap is vállalható.
Munkavégzés helye:
  • Kékkút
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet telefonon: Kardics Tímea 20/6655-709, e-mailben: E-mail cím megjelenítése, a következő adatok elküldésével: munka megnevezése: Címkéző diákmunka Kékkúton, város: Kékkút, név, születési dátum, telefonszám, lakhely, iskola.