www.cvonline.hu

Címkéző, csomagoló betanított munka - Dunakeszire

  • A hirdetés 208 napja lejárt

Dunakeszire keresünk táplálékkiegészítő termékek előállításával foglalkozó partnercégünkhöz hosszú távra munkavállalókat cimkéző és betanított munkákra!

Feladatok:
  • Betanított könnyű fizikai munka: termékek csomagolása, címkézése, fóliázás, komissiózás, raktári rend fenntartása.
  • Testépítőtermékek előállításához, csomagolásához, csomagolás-előkészítéséhez kapcsolódó feladatok
Elvárások:
  • jó fizikai állóképesség;
  • megbízhatóság;
  • erkölcsi bizonyítvány
  • érvényes tüdőszűrő lelet
Juttatások:
  • Munkaidő:2, vagy 3 műszakban (6-14:00, 14-22:00, 22-06:00)
  • Bejelentett fix havibér (bruttó 920 Ft/óra+ pótlék)
  • céges buszjáratok ingyenes használata
  • munkaruházat, védőruházat biztosítása
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -