www.cvonline.hu

Címkézés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 836217
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk adminisztratív munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • Set Top Box-ok címkézése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, precizitás
  • erős MS Office ismeret

Munkaidő: 2014.07.24. és 25. egész nap vállalása

Amit kínálunk

  • multinacionális vállalati környezet
  • bruttó 700 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.