www.cvonline.hu

Cimkézés, scannelés délután, 9.kerület

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1079087
lejárt

Vezető futár cég elosztó raktárába keresünk munkavállalókat, tanulmányokhoz igazítható rugalmas munkaidőben délutáni munkára. A munkavégzés a IX.kerületben történik.

Feladatok:

  • Címkézés
  • Küldemények szortírozása
  • Szkennelés
  • Vonalkód olvasás

Elvárások:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Órarendhez igazítható heti beosztás

Munkaidő:  Hétfő és péntek között: 17:00-20:30 vagy 17.30-21.00-ig vagy 18:00-21:30ig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750-925igFt/óra
  • Logisztikai folyamatok megismerése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.