www.cvonline.hu

Címkézés, csomagolás bruttó 700 Ft-os órabérrel

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1017885
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal egy nemzetközi cégcsoporthoz tartozó, reklámállványok tervezésével és gyártásával foglalkozó partnerünknél kínálunk diákmunkát.

Feladatok:

  • könnyű fizikai munka
  • termékek csomagolása
  • címkézés
  • válogatás
  • gyártási feladatok támogatása

Elvárások:

  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotonitástűrés
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • jó kézügyesség

Munkaidő: hétfő és péntek között 08:00-16:30 (folyamatos munkalehetőség, rugalmas beosztás min. 4 órás beosztásokban)

Előnyt jelent:

  • heti minimum 2-3 nap vállalása, napi min. 4 órában

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 700 Ft/óra
  • tapasztalatszerzés
  • rugalmas munkaidő

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!