www.cvonline.hu

Címkézés, Borítékolás 4 órában rugalmasan

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 877550
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • borítékolás
  • címkézés
  • scannelés
  • és egyéb raktári munkák

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • monotonitás tűrés
  • 18. életév betöltése

Munkaidő: Hétfőtől és Péntek között 08.00-12.00 vagy 12.00-16.00-ig, vagy 10:00-14:00ig

Heti két-három alkalom vállalalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó. 625 Ft/óra

Amennyiben akár alkalmi akár hosszú távú munkát szeretnél és a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.