www.cvonline.hu

Címkézés (alkalmi munka) - január 19.

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 898444
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Élelmiszeripari termékek értékesítésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk alkalmi munkára jelentkezőket.

Feladatok:

  • élelmiszeripari termékek címkézése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • munkavégzés időpontja:  január 19.

Amit kínálunk

  • bruttó 650 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően.