www.cvonline.hu

Cikk-törzsadat adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 802406

Multinacionális kereskedelmi partnerünk megbízásából munkatársat keresünk budaörsi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Adatbankoktól érkező adatok kezelése a vállalat saját érintett rendszereiben, adattisztítás, adategyeztetés,
  • cikkek belistázása a beszerzéstől kapott cikk belistázási adatlap, valamint az adatbankoktól kapott információ alapján, különös tekintettel az élelmiszerekre vonatkozó általános jogszabályok előírásaira,
  • cikk-törzsadatok folyamatos karbantartása,
  • társosztályokkal történő kapcsolattartás (beszerzőkkel, asszisztensekkel, a beszállítókkal valamint az adatbankokkal).
Elvárások:
  • Középfokú végzettség, előny: közgazdasági végzettség,
  • adminisztratív területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • MS Office programok, ezen belül erős Excel ismeret,
  • középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás(szóban és írásban).
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős beosztás,
  • megbízható vállalati háttér,
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: ME-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió
Budaörs