www.cvonline.hu
CICS Adatbázis adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 877473
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A termékek naprakészen tartása CICS, CICS Transaction Gateway és Z/OS MQ segítségével fejlesztői, teszt és előállítási környezetben
  • Támogató funkciók ellátása, hívások lebonyolítása és csapatok munkájának tesztelése
  • CICS tranzakciók és átfogó rendszer konfigurációk frissítése és karbantartása
  • Az alaptevékenység és egyéb szervezeti funkciók támogatása hatékony információs rendszerek és operációs rendszerek megtervezésével, dizájnolásával, fejlesztésével és elindításával
  • Üzleti rendszerek, alkalmazások, szoftver alrendszerek és kapcsolódó termékek/toolok installációja és karbantartása
  • Hardver és szoftver komponensek specifikációjának módosítása, ügyfelek és csapattagok inputjai alapján követelmények fejlesztése, valamint az új programok, alkalmazások és egyéb megoldások tökéletes integrációja a számítógépes környezetbe a business system lifecycle segítségével
  • Szoftverek, alkalmazások és egyéb megoldások fejlesztése, elemzése, megalkotása, tesztelése és/vagy módosítása az ügyfél és a felhasználók elvárásai alapján

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség IT, matematika vagy fizika területén
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • CICS Production support tapasztalat
  • CICSPLEX, CICS Transaction Gateway és Omegamon for CICS ismerete
  • Technológiai lifecycle menedzsmentben szerzett tapasztalat (tervezés, dizájn, felépítés, tesztelés és működési metodológia)
  • Számítógépes platformok alapos ismerete (szerver, network, storage rendszerek)
  • Aktuális internetes technológiák alapos ismerete, ezen a téren szerzett munkatapasztalat
  • Rendszertervezés, biztonsági alapelvek, szoftver menedzsment best practise, aktuális szoftver protokollok, internet standardok, hálózati hibaelhárítási protokollok alapos ismerete

Személyiségbeli követelmények

  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Stressztűrés, elkötelezettség, költségtudatosság
  • Megosztott csapatokban való aktív munkavégzésre való képesség, 7x24 órás call-out-ot beleértve

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:

81902

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió