www.cvonline.hu

CI & Quality Technikus

  • A hirdetés 545 napja lejárt

A National Instruments debreceni telephelyére keres CI&Quality Technikust a minőségirányítási rendszer, és belső folyamatok folyamatos fejlesztése céljából. A CI&Quality Technikus felelős lesz a termelés folyamatainak fejlesztéséért, auditokért, vevői reklamációkért, és a CI (Continous Improvement)-ért. Te vagy a megfelelő jelölt, ha munkád során nem szeretsz a kitaposott ösvényen haladni, hanem inkább te határozod meg a célhoz vezető utat, ha szereted látni, hogy a munkád milyen hatást gyakorol az általad támogatott üzleti egységek munkájának hatékonyságára.

Feladatok

  • Minőségirányítási és folyamatos fejlesztési ismeretekkel a társosztályok támogatása
  • Termelési folyamatok monitorozása minőségi szempontból
  • Heti/havi jelentés készítése, valamint azok visszajelzése a belső vevőknek
  • ESD rendszer folyamatainak monitorozása és folyamatos fejlesztése
  • Kalibrációs Audithoz szükséges programok és eszközök használata
  • Új kalibrációs eszközök integrálása a kalibrációs munkaállomásba, Kalibrációs (fixture) kellékek készítése
  • Audit eltérések hibáinak elemzése, vizsgálata és az ezeket okozó gyökér okok elhárítása, megelőző intézkedések meghozatala
  • Gyökérok elemzésekben részvétel, illetve koordinálás
  • Vevői reklamációk, minőségi problémák esetén azok megoldása, megelőzése
  • Nem megfelelő termékek kiszűrése, végső minőségi ellenőrzés
  • Nem megfelelősség vagy mérnöki kérés esetén zárolások koordinálása
  • Vevői szemszögből értékeli a folyamatokat illetve termékeket, valamint meghatározza a feltárt hibák hatását
  • Azonosítja a folyamatok ideális vagy elvárt állapotait
  • A tevékenységéhez célokat határoz meg és feladatait ennek megfelelőn szervezi
  • Auditok során felmerülő, a technikusi szintig megoldható problémák CI alapokra helyezett elemzése, megoldása
  • Folyamatokban fejlesztési lehetőségek keresése
  • Társosztályok tagjaival, valamint más részlegekkel való kapcsolattartás illetve támogatás

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Alap szintű angol nyelvismeret, és elkötelezettség ennek további fejlesztésére.
  • Munka tapasztalat elektronikai méréstechnikában, áramkörök építésében és javításában.
  • Jó műszaki érzék és érdeklődés
  • Minőségbiztosításban szerzett munkatapasztalat előny, de nem feltétel
  • Fejlesztések koordinálásában
  • Vizuális információk alapján döntéshozás
  • ISO9001 és ISO14001 alapvető ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Cégünkről

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő