Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

CI Manager - Fejér megye (Referenciaszám: FE-2188)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.29.
Hirdetés azonosító: 1204628

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (vagy ennek megfelelő műszaki háttér, szakmai tapasztalat)
  • Legalább 5-10 éves munkatapasztalat leginkább fejlesztési és/vagy termelési területen, néhány év vezető beosztásban szerzett gyakorlattal
  • Six Sigma, Lean és BBPs ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Feladatok:

  • A Best Business Practices rendszerben található rések felderítése és együttműködés az üzem minden szintjével ezek fejlesztésében, megszüntetésében
  • Folyamatos fejlesztési terv készítése és célok meghatározása, a csapat ösztönzése ennek elérésére
  • Black Belt és Lean Implementerek ösztönzése és támogatása
  • A folyamatfejlesztési projektek és a módszertan beültetése a stratégiába
  • A célok, a tervek, a folyamatok és az eredmények kommunikálása
  • A Legjobb Üzleti Gyakorlatok megosztása más lokációk folyamatos fejlesztési vezetőivel
  • A folyamatfejlesztési projektek ütemezése és havi ellenőrzése
  • A folyamatos fejlesztés eredményeinek pontos és időbeni riportálása az igazgatótanácsnak, a projekt dokumentáció elkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatási csomag

A munkavégzés helye: Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállító megbízásából keres CI Manager pozícióra munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Gyártás / Termelés, Folyamatmérnök, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Fejlesztési menedzser
Régió Fejér
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű