www.cvonline.hu

CI koordinátor-Pápa (Referenciaszám: HM-1001)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 834951

Elvárások:

  • Mérnök vagy logisztikus végzettség
  • 1-2 éves releváns tapasztalat gyártó környezetben, hasonló pozícióban
  • Autóiparban, nemzetközi környezetben, Six Sigma projekt(ek)ben szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, valamely táblázatkezelő program, CAD)
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív személyiség, folyamat szemlélet, analitikus gondolkodás

Feladatok:

  • Six Sigma, Lean és Kepner Tregoe (KT) eszközök és technikák alkalmazása folyamatok mérésére, elemzésére, fejlesztésére és ellenőrzésére
  • Havi szinten riportálás a fejlesztési projektek előrehaladásáról a vezetőségnek
  • Részletes tervek készítése a projektteljesítmény nyomon követésére
  • Akadályok azonosítása a projektek sikerességének érdekében
  • Value Stream Analysis
  • Folyamatos fejlesztés (CI) és stratégia alkotás támogatása
  • Együttműködés társterületekkel és a CI Managerrel a Just Do It, Six Sigma és egyéb Lean projektekben Plant szinten
  • Szakértőként elősegíteni funkcionális team-ek működését mátrix rendszerben

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1001-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő