CI Engineer / Lean Implementer - Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1330)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.03.
Hirdetés azonosító: 991867

Feladatok:

  • Lean alapú termelés kialakítása
  • Gyártósori layout és dolgozói munkafolyamatok tervezése
  • Value Stream elemzések készítése
  • Termelési és logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Fejlesztési projektek meghatározása és teljes körű lebonyolítása
  • Oktatások megszervezése, megtartása
  • 5S program bevezetése
  • Kazien tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Lean területen, gyártó cégnél szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Lean módszerek, eszközök gyakorlati alkalmazásában (SMED, Kaizen, Kanban, 5S, VSM), bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Autóipari szabványok ismerete előny
  • Szervező készség, koordinátori tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Motiváló bérezés, széles körű béren kívüli juttatások!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1330-as referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő