www.cvonline.hu

Chief Executive Officer (CEO)

  • A hirdetés 1311 napja lejárt

Partnerünk egy magas szintű gépészmérnöki szolgáltatásokban elismertséget szerzett, győri székhelyű cég. Jelenlegi vállalati struktúrájukban két üzletág került kialakításra: az elsőbe különböző mérnöki szolgáltatások tartoznak (CAD, CAE), a másikba pedig egy új típusú kompozit anyag fejlesztése, gyártása és értékesítése. E két üzletág összefogására és stratégiai vezetésére keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat céljainak megőrzése és megvalósítása, az ehhez szükséges változtatások kivitelezése
  • A szervezet működésének felügyelete, a humán-, pénzügyi- és fizikai erőforrások menedzselése
  • A vállalati kultúra építése, az alkalmazottak motiválása, jó teammunka létrehozása
  • Az egyes üzletágak és részterületek vezetőségének segítése és ellenőrzése
  • Stratégiai együttműködés a befektetési társasággal

Elvárások:

  • Legalább 5-8 év szakmai tapasztalat, melyből legalább 2-3 év vezetői szerepben (lehetőleg kisebb létszámú csoportnál és hasonló pozícióban)
  • Általános ügyvezetői tapasztalat és alkalmasság pénzügyi feladatok elvégzésére
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Vállalkozó szellem és sikerorientált attitűd
  • Jó helyzetértékelő, döntéshozó és problémamegoldó képesség
  • Kiváló emberismeret, képesség az újdonságok zökkenőmentes és harmonikus elfogadtatására, bevezetésére

További előnyt jelent:

  • Francia és/vagy német nyelvtudás
  • Gyártási tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat (rendszerek kialakításában, működtetésében) előnyt jelent, de itt másfajta építkezésre kell számítani

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő