www.cvonline.hu

Chief Controller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2014.06.04.
Hirdetés azonosító: 805133

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális piacvezető partnercégünkhöz keresünk egy tapasztalattal rendelkező kontroller vezetőt, aki a vállalat üzleti céljaival összhangban irányítja a kontrolling osztály munkáját stratégiai és operatív szempontból!

Feladatok:

• A kontrolling stratégiai irányának meghatározása, a cég érdekeinek megfelelően és stratégiájával összhangban, beleértve a változáskövetést.
• A cég kontrolling, tervezési és jelentési rendszerének, folyamatainak irányítása, folyamatos fejlesztése, új területekre kialakítása
• Szerződések, üzleti konstrukciók véleményezése pénzügyi szempontból, beleértve az adózási kérdéseket
• Ad-hoc jelentési kötelezettségek, projektek irányítása, megszervezése.
• Vezetői döntések támogatása osztályonként és céges szinten, előkészítő adatok gyűjtése, véleményezése, prezentálása a vezetés számára
• Kapcsolattartás a tulajdonosi képviselőkkel, tulajdonosi megbeszélések, igazgatósági ülések támogatása
• Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal, részvétel a hatékony könyvvizsgálati munka irányításában, a munka, információáramlás irányítása a kontrolling részéről
• Cash-flow tervezés, elemzés
• Az üzleti, azon belül kiemelten a kontrolling folyamatok fejlesztésével kapcsolatos projectek irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

• Felsőfokú közgazdasági végzettség
5-7 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
• Kiemelkedő MS excel használat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Kiváló rendszerező és értékelő készség, analitikus megközelítés
• Logikus, strukturált gondolkodás, döntésképesség
• Stressztűrő képesség, határidők betartása
• Határozottság, jó fellépés, megbízható, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
• SAP ismeret előny
• Big4 tapasztalat előny

Amit kínálunk:

• Megbízható, hosszú távú, stabil munkahely
• Felelősségteljes és kihívásokkal teli munkakör
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a