www.cvonline.hu

Chief Architect

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

A telekommunikációs piacon 15 éve sikeresen működő, a világ 4 földrészének több mint 20 országába informatikai megoldásokat szállító cégünk spinoff vállalkozása az okostelefon applikációk lokalizálásának teljes megreformálást tűzte ki célul. A szabadalmakkal védett megoldással az app fejlesztők számára világszerte megszűnik a lokalizáció minden nyűgje, míg a felhasználók egyre több applikációhoz férnek hozzá a saját anyanyelvükön, legyen az bármilyen kevesek által beszélt nyelv is. A megoldás világpiaci bevezetéséhez keresünk chief architect pozícióra az új kihívásokat kedvelő, a támogatott üzleti aspektus iránt is fogékony informatikus szakembert a „legforróbb” eco-system-ben, élenjáró technológiai környezetben.

Feladatok

  • A megoldás továbbfejlesztésével kapcsolatos magas és alacsony szintű tervezési feladatok (HLD és LLD). A továbbfejlesztés irányai:
    • Új feature-ök
    • Új interfészek
    • A rendszer skálázhatóságának és üzembiztonságának növelése
    • A jelenlegi Android platform kiterjesztése iOS és Windows platformra
    • A technikai megoldás dokumentálása
    • A megoldás üzemeltetését támogató rendszer kialakítása

Elvárások:

  • Okostelefonos platformokon végzett fejlesztésekben és tervezésben szerzett tapasztalat, ebből legalább 1 platform (Android) magasszintű ismerete jó referenciákkal.
  • PHP és My SQL ismeret
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő