www.cvonline.hu

Chief Accountant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.06.
Hirdetés azonosító: 842205

Ügyfelünk egy multinacionális háttérrel rendelkező, a kereskedelem egy különleges szegmensében piacvezető vállalat, Főkönyvelői pozícióba keres új kollégát.

Feladatok:

- A számviteli és adótörvényben leírt követelmények betartásának biztosítása
- Adóbevallások elkészítése, határidők figyelése, gondoskodás az adók megfizetéséről
- Havi és éves beszámolók elkészítése, analitikával
- Év végi zárás irányítása, koordinálása
- Könyvvizsgálatokon való közreműködés
- Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal és hatóságokkal
- Egyeztetések ellenőrzése a kapcsolt vállalatokkal
- Adatszolgáltatás és statisztikák előállítása külső igények szerint
- A könyvelési részleg szakmai és operatív irányítása és ellenőrzése
- Adóhatósági ellenőrzéseken részvétel, képviselet.

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 2-3 éves vezetői tapasztalat
- FMCG/kereskedelem/gyógyszeripari szektorban szerzett tapasztalat nemzetközi vállalatnál előny
- Naprakész számviteli és magabiztos IFRS ismeretek megléte
- Komplex vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP ismeret
- Önálló, pontos, precíz, megbízható munkavégzés
- Angol nyelvismeret, a német nyelv ismerete előnyt jelent
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit kínálunk:

- Stabil, biztos piaci háttérrel rendelkező vállalat
- Rugalmas feltételek
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a