www.cvonline.hu

Chefparade Shop/webshop Kategória vezető

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

Munkatársat keresünk - Legyél Te is a Chefparade tagja!

Új munkatársat keresünk shop/webshop kategória kezelésére és vezetésére.

Munkakör:

  • főzőkurzusokhoz kapcsolódó termékértékesítés kialakítása és végrehajtása
  • bécsi úti könyvesbolt vezetése: rendelések, leltárok, értékesítés
  • saját kiadású könyveink értékesítése külső csatornákon
  • 2014 tavaszán induló webhshop átfogó menedzselése

Feltételek:

  • kereskedelemben eltöltött egy-két év gyakorlat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos számítógép használat grafika és design ráérzéssel
  • gasztro-elkötelezettség és főzni tudás
  • vendéglátási tapasztalat előny

Bérezés:

  • megállapodás szerint

Munkahely:

  • II. kerület, Bécsi út 27. elsősorban

         - részben további helyszíneink Sas utca és Páva utca

Munkavégzés:

  • kezdete: 2014 február/ március