www.cvonline.hu
Change/Release Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896532
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új szakembert az alábbi pozicióba, hosszútávú budapesti munkavégzésre:

Feladatok

  • Change management szabályzatok, folyamatok és procedúrák karbantartása

  • Bevezetési specifikációk készítése az előzetes koncepciókból

  • RFC/change általános controllingja

  • Change bevezetés minimális kockázattal, időben és a change management folyamatoknak megfelelően

  • Annak biztosítása, hogy minden kolléga ismeri és használja a munkájához kötődő change management folyamatokat és rendszereket

  • Change Advisory Board (CAB) munkájában való részvétel

  • Change igények (RFC) vezetése, CAB találkozó napirendjének összeállítása, az információk megosztása az előzetes megfontolás elősegítése érdekében

  • Változások osztályozása és kategorizálása, eszkalációk, a change elindítása (release) a tervezéshez, RFC-k lezárása

  • Change rekordok elemzése a trendek vagy problémák meghatározására
  • Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség

  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás

  • 3 év tapasztalat infrastruktúramenedzsment és ITIL folyamatok terén

  • SAP technológiák bevezetésében szerzett tapasztalat

  • Projektmenedzsment készségek és tapasztalat

  • Előnyök

  • Tapasztalat jegykezelő rendszerekkel (pl. SAP Solution Manager, SM9)

  • ITIL bizonyítvány

  • Jó elemzőkészség, alkalmazkodóképesség, rugalmasság

  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka képességek

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Karrierlehetőség

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió