www.cvonline.hu
Change/Release Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.11.07.
Jelentkezési határidő: 2014.11.13.
Hirdetés azonosító: 829796
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új szakembert az alábbi pozicióba, hosszútávú budapesti munkavégzésre:

Feladat

  • Change management szabályzatok, folyamatok és procedúrák karbantartása
  • Bevezetési specifikációk készítése az előzetes koncepciókból
  • RFC/change általános controllingja
  • Change bevezetés minimális kockázattal, időben és a change management folyamatoknak megfelelően
  • Annak biztosítása, hogy minden kolléga ismeri és használja a munkájához kötődő change management folyamatokat és rendszereket
  • Change Advisory Board (CAB) munkájában való részvétel
  • Change igények (RFC) vezetése, CAB találkozó napirendjének összeállítása, az információk megosztása az előzetes megfontolás elősegítése érdekében
  • Változások osztályozása és kategorizálása, eszkalációk, a change elindítása (release) a tervezéshez, RFC-k lezárása
  • Change rekordok elemzése a trendek vagy problémák meghatározására

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 3 év tapasztalat infrastruktúramenedzsment és ITIL folyamatok terén
  • SAP technológiák bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment készségek és tapasztalat

Előny

  • Tapasztalat jegykezelő rendszerekkel (pl. SAP Solution Manager, SM9)
  • ITIL bizonyítvány
  • Jó elemzőkészség, alkalmazkodóképesség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka képességek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...