www.cvonline.hu
Change/Release Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.11.07.
Jelentkezési határidő: 2014.11.13.
Hirdetés azonosító: 829796
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új szakembert az alábbi pozicióba, hosszútávú budapesti munkavégzésre:

Feladat

  • Change management szabályzatok, folyamatok és procedúrák karbantartása
  • Bevezetési specifikációk készítése az előzetes koncepciókból
  • RFC/change általános controllingja
  • Change bevezetés minimális kockázattal, időben és a change management folyamatoknak megfelelően
  • Annak biztosítása, hogy minden kolléga ismeri és használja a munkájához kötődő change management folyamatokat és rendszereket
  • Change Advisory Board (CAB) munkájában való részvétel
  • Change igények (RFC) vezetése, CAB találkozó napirendjének összeállítása, az információk megosztása az előzetes megfontolás elősegítése érdekében
  • Változások osztályozása és kategorizálása, eszkalációk, a change elindítása (release) a tervezéshez, RFC-k lezárása
  • Change rekordok elemzése a trendek vagy problémák meghatározására

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 3 év tapasztalat infrastruktúramenedzsment és ITIL folyamatok terén
  • SAP technológiák bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment készségek és tapasztalat

Előny

  • Tapasztalat jegykezelő rendszerekkel (pl. SAP Solution Manager, SM9)
  • ITIL bizonyítvány
  • Jó elemzőkészség, alkalmazkodóképesség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka képességek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET developer

Randstad Hungary Kft.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval...
Budapest

Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy

Somogy