www.cvonline.hu
Change/Release Manager – Tel IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 825827
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Change   management szabályzatok, folyamatok és procedúrák karbantartása
  •   Bevezetési   specifikációk készítése az előzetes koncepciókból
  •   RFC/change   általános controllingja
  •   Change   bevezetés minimális kockázattal, időben és a change management folyamatoknak   megfelelően
  •   Annak   biztosítása, hogy minden kolléga ismeri és használja a munkájához kötődő   change management folyamatokat és rendszereket
  •   Change Advisory   Board (CAB) munkájában való részvétel
  •   Change igények   (RFC) vezetése, CAB találkozó napirendjének összeállítása, az információk   megosztása az előzetes megfontolás elősegítése érdekében
  •   Változások   osztályozása és kategorizálása, eszkalációk, a change elindítása (release) a   tervezéshez, RFC-k lezárása
  •   Change rekordok   elemzése a trendek vagy problémák meghatározására

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol   nyelvtudás
  • 3 év tapasztalat infrastruktúramenedzsment és ITIL   folyamatok terén
  • SAP technológiák bevezetésében szerzett tapasztalat
  •   Projektmenedzsment   készségek és tapasztalat

Személyiségbeli követelménye

  •   Jó   elemzőkészség, alkalmazkodóképesség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka képességek

Előny

  • Tapasztalat jegykezelő rendszerekkel (pl. SAP Solution Manager, SM9)
  • ITIL bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  •   Fiatal és   barátságos csapat
  •   Folyamatos   fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német   és angol nyelvhasználat)
  •   Cégen belüli   előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy   magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81075

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió