www.cvonline.hu
Change Manager (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 994965
lejárt
FELADAT

• Folyamatirányítási – change menedzsment – struktúra kialakításában / új ügyfélre való alkalmazásában való aktív részvétel

 • Közreműködés abban, hogy a szolgáltatási folyamat illeszkedjen a cég által meghatározott standardokhoz

• Aktív részvétel change menedzsment napi tevékenységekben, helyi SPOC funkció az ügyfél irányába

 • Különböző ügyfélspecifikus jelentések, riportok készítése, telefonkonferenciákban való részvétel

• A szolgáltatási szint teljesítése az ügyfél szolgáltatási szerződésben rögzített elvárásainak megfelelően

• Utasítási, eszkalációs és riportolási rend valamint határidők betartása és betartatása a szolgáltatási folyamatban résztvevő belső és külső társzervezetekkel

• Az adott folyamattal kapcsolatos belső projektekben, auditokon való részvétel

 • Tudásátadás, betanítás, minőségi elvárások közvetítése az üzemeltetők felé (quality kit képzések, ügyfélspecifikus tudás átadása)

• Továbbá minden olyan feladat, amivel a csoportvezetője megbízza

PROFIL
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • ITIL ismeretek
  • Office irodai csomag döntéstámogató funkciónak használata
  • ICT üzemeltetési tapasztalat előny

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Rendszertervező

HSA Kft.

Senior Rendszertervező Feladatok: Szoftverter...
Budapest, Debrecen

iOS fejlesztő - INTS/14/43

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest, Pest

Service Desk Analyst (Fluent German and English) (PE-7327)

JOBSgarden

Our multinational client is a leader in its sec...