www.cvonline.hu
Change Manager (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 915197
lejárt
FELADAT

Cégünkrol
A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek. Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.

Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems Enterprise 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.

Let IT be your passion!

Feladat

  • Különböző ügyfélspecifikus jelentések, riportok készítése
  • Üzemeltetőknek folyamat tréningek tartása, a tréningek megszervezésében való részvétel
  • Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások jövőbeni fejlesztését
  • Ügyfélspecifikus folyamatok felügyelete
  • Helyi SPOC funkció a felügyelt folyamatokkal kapcsolatban
  • Együttműködés a német kollégákkal és az ügyféllel
  • CAB-k moderálása, részvétel, CCAB részvétel

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • TS ITIL folyamatok ismerete: icidens, change, problem
  • Office eszközök, kiemelten Excel alapos ismerete
  • SM9 felhasználói szintű ismerete
  • Közép/Felsőfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk
• Fiatal és barátságos csapat
• Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
• Rugalmas munkaidő
• Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér