Change management specialista angol és/vagy német nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 875035
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Az ügyfél informatikájának teljes körű felügyelete, szükség esetén változtatása, javítása és leállás, szakadás esetén annak lehető leggyorsabb helyreállítása a megfelelő csoportok, illetékesek bevonásával
  • Change-ek irányítása, az ügyfél oldali management és megoldó csoportok koordinálása
  • Felelősség az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartásáért
  • Az change management megbeszélések hatékony vezetése
  • A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete, illetve frissen tartásuk a Service Centerben
  • Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal
  • Change Advisory Board (CAB) vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség és legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Felsőfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Alapos informatikai ismeretek
  • ITIL folyamatok ismerete, gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81141

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen