www.cvonline.hu

CE&TR Programme Office Support Analyst

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.12.
Hirdetés azonosító: 806758

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: CE&TR Programme Office Support Analyst
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Support of the operation of the Project Management Office and project execution in the CET region
- Set up and manage PMO project governance activities and maintain governance standards, coordinate the relevant
processes
- Coordinate project plans and coach his / her colleagues for the correct use of process and project documentation
standards and methodologies
- Develop new and improved ways of working to reduce non value add activities with the PMO team and develop
future capability by using technology that reduces administration
- Support meeting organisation, and overall coordination of project management activities
- Overall administrative support of assigned business divisions
- Document handling
Munkakör betöltésének feltételei: University or college degree in Finance
At least 2 years work experience in a similar role
Fluency in English
Project Management Methodologies knowledge
Good knowledge of MS office and Excel
Ability of prioritisation in a fast-paced, constantly changing environment
Good team worker
Analysis and decision making skills
Excellent presentation skills
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Felső )
Szerződés típusa: Határozott