www.cvonline.hu

Centrifugagép-kezelő - betanított munka

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 978009

munkatársat.
Feladatok:

  • a centrifugagépek szakszerű működtetése, a gépbeállítások folyamatos ellenőrzése
  • a probléma, hibajelzés esetén azonnali beavatkozás
  • esetenkénti komissiózási, raktározási feladatok
  • a termelő gépek karbantartása
  • gépek, eszközök üzemeltetése, tisztítása
  • üzemi rend és higénia betartása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • műszaki érzék
  • monotónia tűrés

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés

Előnyök:
  • gépbeállításban szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldje el az önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldje el az önéletrajzát az alábbi e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Gyál Munkarend: két műszakos