www.cvonline.hu

Center Manager

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.26.
Hirdetés azonosító: 987411

Partnerünk egy bevásárlóközpontokat üzemeltető, Európában több országban piacvezető cég. Megbízásukból keresünk Center Manager pozícióban új munkatársat nyíregyházi munkavégzéssel.

Feladatok:

- A teljes bevásárlóközpont irányítása meghatározott vállalati célok alapján
- Stratégiai irányítás: beruházások, shoppartnerek kiválasztása, személyzet kiválasztása, marketing
- Bevásárlóközpont teljes éves költségvetésének elkészítése és felügyelete (üzemeltetés és marketing)
- A shoppartnerek, az ágazatok és a teljes bevásárlóközpont forgalmi fejlődésének követése
- Személyzet kiválasztása, irányítása és fejlesztése, - humánpolitikai feladatok
- A bevásárlóközpont üzemeltetésének irányítása és megszervezése megfelelve a hatósági követelményeknek, elvárásoknak
- Kapcsolattartás és tárgyalások levezetése belső és külső partnerekkel
- Bérleti szerződések/módosítások koordinációja, jóváhagyásra való előkészítése
- Konkurenciafigyelés
- Riportok készítése és a központtal való folyamatos kommunikáció és együttműködés
- Szoros együttműködés a különböző szakterületekkel (pénzügy, jog, bérbeadás)
- A bevásárlóközpont Márka és a center külső képviselete
- PR tevékenység koordinálása, tervezés és kivitelezés fázisaiban való aktív részvétel

Elvárások:

- Kereskedelmi piac (ingatlan/retail) területén vezetői vagy szenior bérbeadói vagy szenior marketinges munkakörben szerzett több éves tapasztalat
- Csoport vezetésében szerzett tapasztalat
- Vezetői szemlélet, stratégiai gondolkodásmód
- Felsőfokú végzettség
- Angol vagy német nyelv ismerete és magabiztos, aktív használata
- Megbízhatóság és lojalitás
- Nyíregyházi / környékbéli lakhely ( vagy költözési hajlandóság)

Amit kínálunk:

- Csatlakozási lehetőség Európa egyik vezető, bevásárlóközpontokat üzemeltető cégéhez
- Vezetői pozíció nagyfokú önállósággal és kreativitással
- Versenyképes fizetés és vállalati gépjármű
- Akár nemzetközi karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a