www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.20.
 Hirdetés azonosító: 1014450
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

CELLAVEZETŐ

Főbb feladatok:

  • Az adott területen/cellában felügyeli a gyártást, támogatja a műszakvezető munkáját
  • CCN, CAR monitorozás, riportálás
  • A területén dolgozó operátorok irányítása, munkájuk felügyelete
  • A megállapított normaidők betartásával történő hatékony és selejtmentes munkavégzés
  • A termelőterületen előírt egyéb szabályok betartása, a munkaeszközök, segédanyagok előírás szerinti használata, azok épségének megőrzése
  • A területén dolgozó operátorok munkájának felügyelete.
  • Átállások koordinálása, önálló levezénylése a Műszakvezető utasításai alapján.

Elvárások:

  • Középfokú erősáramú szerelői végzettsége
  • Legalább 2év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése