www.cvonline.hu

Cella vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.08.11.
Hirdetés azonosító: 902461

A dohányiparban piacvezető multinacionális vállalat új gyárának termelési egységébe keresünk munkatársat Cella vezető pozícióba.

Feladatok:

-Karbantartási igények összehangolása
-A termelési egység irányítása költséghatékony módon
-Legfőbb cél: minőség és mennyiségbeli eredmények elérése
-A cég fejlesztését és fejlődését elősegítő innovációs ötletek támogatása, kidolgozása, megvalósítása
-A szabályok és elvárások betartása és betartatása (főként EHS szabályok), a rend/tisztaság fenntartása, ezáltal a balesetmentes környezet megteremtése
-A termelési gépek karbantartásának, javíttatásának, üzemeltetésének folyamatos kontroll alatt tartása
-Példaértékű vezető, aki értékeli a beosztottjai teljesítményét, valamint biztosítja a tehetségek előrejutását

Elvárások:

-Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás
-Informatikai ismeretek (felhasználói szinten)
-Műszaki és közgazdasági területen végzett felsőfokú tanulmányok
-Vezető potenciál, modern gondolkodás
-Motivált, csapatorientált
-Előny: FMCG tapasztalat, csoportvezetői tapasztalat, termelési tapasztalat

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Kiváló munkakörnyezet
-Modern technológia

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a