www.cvonline.hu

Cégvezető

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 744025
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal hazai és nemzetközi (főleg német) piacon tevékenykedő, gyártó vállalatok – alaptevékenységeinek termelésében, üzletszerzés és az ezeket alátámasztó könyvelés, munkaügy irányításában meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk munkatársat, cégvezető pozícióba,  az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termelő tevékenység (nyomástartó edények, vegyipari készülékek, acélszerkezetek, fémből készült alkatrészek gyártása, illetve vállalkozási szerződések alapján hazai és németországi technológiai csőszerelés feladatok) szervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás meglevő hazai és külföldi üzletfelekkel,
  • Új üzleti partnerek felkutatása
  • A meglevő minősítések, tanúsítványok karbantartásának irányítása,
  • A megfelelő fizikai munkaerőlétszám folyamatos biztosítása,
  • Árbevétel behajtás.

Elvárások:

  • 10-15 éves munkatapasztalat,
  • Gazdasági társaság irányításában szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
  • Felelős vezetői ambíció és gyakorlat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, gazdasági, számviteli kiegészítő képesítés előnyt jelent
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Magas szintű, tárgyalóképes német nyelvtudás, ideálisan angol nyelvismerettel kombinálva

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • A tulajdonosi elvárások, érdekek maximális teljesítése és figyelembevétele
  • Kommunikációs készség, precizitás, megbízhatóság, határozott, dinamikus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bér, egyéb juttatások
  • Felelősségteljes munkakör
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség
  • Autó, mobiltelefon
  • 1-2 év után tulajdoni hányad biztosítása

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél) fizetési igény megjelölésével küldje, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése  oldalon.