www.cvonline.hu

Cégvezető

  • A hirdetés 286 napja lejárt

Cégvezető

Megbízónk, egy 15 fős vállalat, elsősorban ipari létesítmények hő- és füstelvezető rendszereinek karbantartásával, telepítésével, beépítésével foglalkozik. A cég 2004 évi alapítása után – köszönhetően a minőség melletti elkötelezettségének, a kiváló szakembergárdának – hamarosan piacvezetővé vált és tartja e pozícióját ma is. A két magyar tulajdonos háttérbe vonulásának előkészítéseként CÉGVEZETŐT keres.

FELADATOK:

  • az értékesítési csapat vezetése
  • éves szerződések lefolytatása a partnerekkel
  • új partnerek akvizíciója
  • operatív vezetés
  • stratégia alkotás
  • jelentések összeállítása a tulajdonosok felé

IDEÁLIS PÁLYÁZÓNK:

  • felsőfokú végzettségű
  • több éves tapasztalattal rendelkezik KAM vagy értékesítési management területen
  • nyitott, tanulásra kész, ugyanakkor a kollegáit mentorálni képes szakember
  • jártas karbantartás / FM területen
  • kereskedelmi / értékesítési vezetői háttérrel rendelkezik,
  • jól beszél angolul

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Kölcsönös megfelelés esetén versenyképes kompenzációs csomag, stabil munkahely, hosszú távú megbízás, támogató tulajdonosi háttér várja.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol