www.cvonline.hu
Cégvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077869
lejárt

Stabil hátterű, egyedi gépek gyártásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk erős műszaki affinitású munkatársat az alábbi pozícióba:

Cégvezető

Feladatok:

  • A vállalat képviselete, aláírási és utalványozási jog gyakorlása
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása (240 fő)
  • A társaság üzleti könyveinek vezetése
  • Pénzügyi feladatok elvégzése, felügyelete
  • Belföldi és külföldi értékesítési folyamatok felügyelete
  • A vállalat működéséhez szükséges folyamatok felügyelete
  • Riportálás az anyavállalat számára

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Műszaki területen szerzett, releváns vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Megfontolt, kiegyensúlyozott, nyugodt személyiség

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú lehetőség
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.