www.cvonline.hu

CÉGKÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Budapesti pénzintézetünk keres lehetőleg diplomás vagy érettségivel rendelkező jelentkezőket. Olyanokat, akik jártasak a számítógép-kezelésében, kiválóan kommunikálnak és a kapcsolatteremtés sem jelent nekik problémát. Az egyéni fejlődés lehetőségét szakmailag és anyagilag is támogatott pályára állítási programmal, oktatásokkal és tréningekkel segítjük. Díjazásuk versenyképes, hosszútávon tervezhető, az időnkkel is mi magunk gazdálkodunk.

Feladataink:

  • lakossági valamint céges ügyfeleink igényeinek felmérése alapján programjaink bemutatása mentori segítséggel;
  • az optimális ajánlatok kidolgozása, a személyre szabott pénzügyi portfólió összeállítása, prezentálása és a folyamatos kapcsolattartás alatt ezek kezelése;
  • meglévő/kapott ügyfelek számára tanácsadás, kiértékelés, problémamegoldás;
  • kiemelten kezeljük olyan vezetői tapasztalattal is rendelkező pályázók jelentkezését, akik szívesen hoznak másokért is felelős döntéseket!

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk, a kiválasztás rendszere több lépcsőben történik.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő