www.cvonline.hu

Céges jogász – Company Lawyer

  • A hirdetés 968 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég jogi ügyeinek intézése, felügyelete, ellenőrzése
  • Szerződések írása, a Partnerek által készített Szerződések felülvizsgálata, kiegészítése és javítása
  • A cég dolgozóinak jogi támogatása ügyeik intézése során
  • A cég vezetésének jogi támogatása, jogi tanácsadás
  • Tárgyalások vezetése, támogatása más Partnerekkel és ezek jogászaival
  • A cég érdekeinek teljes körű jogi képviselete

Elvárások:

  • Jogi diploma megléte
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés iránti elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kezdeményező készség
  • Józan életvitel
  • Flexibilitás és lényeglátás
  • Középfokú nyelvvizsga angol vagy német nyelvből (tárgyalóképes aktív nyelvtudás)

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti jogviszony (8 órás munka, 8 órai kezdés)
  • 3 hónap próbaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt munkakörülmények

Egyéb információ:

  • Azonnali munkakezdés előnyt jelent
  • Jogosítvány előny, de nem feltétel
  • Munkarend: hétfőtől - péntekig
  • Munkába állás időpontja: 2014. 11. 24.

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol