www.cvonline.hu

CÉGEK TELJES KÖRŰ KÖNYVELÉSÉBEN JÁRTAS KÖNVVELŐT KERESÜNK

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő részvénytársasághoz

számviteli és pénzügyi előadó munkakörbe munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Havi zárások előkészítése
  • Beszámolók elkészítése
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • További eseti feladatokban való részvétel egy könyvelőkből álló 5 fős csapatban
  • A bérszámfejtés nem része a végzendő feladatoknak

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljes körű könyvelésben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Adózási ismeretek
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

  • A fenti feltételek megléte esetén további felsőfokú szakirányú képesítés és nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

A teljes munkaidős állás azonnali kezdéssel betölthető.

Várjuk mindazok jelentkezését, akik megbízható háttérrel, és családias környezettel rendelkező, folyamatosan fejlődő cégnél szeretnének dolgozni.

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény és a lehetséges kezdési időpont megjelölésével e-mailben várjuk.

Köszönjük jelentkezését!

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol