www.cvonline.hu

CEE logisztikai és beszerzési koordinátor munkatárs

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

A KIKA Lakberendezési Kft. a lakberendezés területnek egy vezető vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működteti 9 áruházát.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk budaörsi központunkba

teljes munkaidőben

CEE logisztikai és beszerzési koordinátor munkatársat

Feladatok:

  • Készlet tervezés, rendelések kezelése és követése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Nemzetközi kapcsolattartás szállítókkal, társ cégekkel a CEE országokban (Közép-Kelet Európa)
  • Koordinációs csapat munkájának támogatása:
  • időbeosztásának koordinálása
  • megbeszélések szervezése, technikai feltételek biztosítása, jegyzőkönyv készítése
  • egyéb asszisztensi feladatok ellátása (dokumentumok, szerződések előkészítése és aláíratása)

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás- német ismerete előny
    • Prezentációk önálló készítése (PPT) és magas szintű egyéb MS Office programok aktív használata (Excel, Word, Outlook)
    • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi)
    • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség és adminisztrációs, szervezési készség
    • Diszkrét, pontos, precíz munkavégzés
    • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • B típusú jogosítvány, aktív vezetés

Előny:

  • Nemzetközi logisztikai tapasztalat
  • Készlet kezelés

Amit nyújtunk:

  • Szakmai és személyi fejlődési lehetőség egy dinamikus, nagyvállalati, nemzetközi hátterű környezetben
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag
  • Fiatalos környezet, nemzetközi szakmai kultúra megismerése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát 2014.09.08-ig az alábbi e-mailre: Nagy Annamária részére.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol