www.cvonline.hu

CE Programme Office Manager

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.04.07.
Hirdetés azonosító: 785722

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: CE Programme Office Manager
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Co-ordinate the Operations Plan workload, manage critical paths and trials and ensure benefits are tracked.
- Responsible to set up and run governance groups at programme and project level
- Ensure that business cases, programme and project reviews are completed
- Ensure that critical path are managed, business cases are approved, project tracking in place, and programme and
project status are clear
- Identify risks and issues and pro-actively escalate for quick resolution
- Ensure the capital requests, track and report progress and financial benefits happen on time in line with programme
roadmap
- Co-ordinate workload
- Consulting with programme managers and capability managers to manage dependencies and plan capacity
- This person is the bridge between Group teams and CET teams, supports communication and creates a link to boost
collaboration
Munkakör betöltésének feltételei: - University or college degree in economics
- At least 2 years work experience in a similar role
- Fluent written and spoken English knowledge
- Project Management Methodologies knowledge
- Good knowledge of MS office and Excel
- Ability of prioritisation in a fast-paced, constantly changing environment
- Good team worker
- Analysis and decision making skills
- Excellent presentation skills
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Felső )
Szerződés típusa: Határozott