www.cvonline.hu

CE Event manager

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2015.09.02.
Hirdetés azonosító: 966654

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: CE Event manager
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - To design, prepare, communicate and deploy with Customer Service local teams Events Comms Packs in all CE countries for main trading events (Xmas/Easter) to focus on customers even more during these events
- To prepare recovery plans for stores after trading events to go "Back to Basics" in daily operations in Customer Service
- To provide consultations to representatives of other business units on all CE marketing, commercial and CSR new activities to be landed in customer service departments in stores (checkouts, cash office or customer service desk) to adjust the need to current processes and minimise negative impact
Munkakör betöltésének feltételei: - Good knowledge of English, spoken & written (intermediate level)
- Mobility
- Basic understanding of the retail environment (preferably Tesco specific)

Technical Skills:
Practical knowledge of MS Office - Word, Excel and PowerPoint

Soft Skills:
- Sense of detail and precision, systematic thinking
- Good communication skills (verbal and written)
- Ability to work well in international teams and share information
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Experience in Marketing (especially marketing or loyalty actions)
- Experience in customer service in Tesco stores