www.cvonline.hu

C/C++ programozó vizualizációs területre

  • A hirdetés 1057 napja lejárt
40688-C/C++ programozó vizualizációs területreLink megjelenítése">

Nemzetközi, navigációs szoftver és applikációk fejlesztésével foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • kis teljesítményű beágyazott rendszereken modellezési feladatok 3D-ben;
  • a piaci igények változásai miatt a technológia folyamatos frissen tartása.
Elvárások:
  • Minimum 5 év C++ fejlesztői és szoftvertervezési tapasztalat;
  • Matematikai végzettség, vagy erős affinitás;
  • 2D és 3D vizualizáció területén szerzett tapasztalat;
  • Kreativitás;
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás;
  • Minőségorientált szemlélet;
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására;
  • Angol nyelvtudás.
Előnyt jelent:
  • Hobbi vagy professzionális játékfejlesztési tapasztalat;
  • Demo-fejlesztési tapasztalat;
  • Csapat- /projektvezetési tapasztalat;
  • Linux/iOS/Android programozási ismeretek;
  • OpenGL shaderek magas szintű ismerete;
  • ARM és x86 assembly ismerete.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét magyar ill. angol nyelven a 40.688-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése .

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika