www.cvonline.hu

C/C++ FEJLESZTŐ/MÉRNÖK, LINUX

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2017.02.01.
Hirdetés azonosító: 1100780

Pozíció leírása / Job description

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársakat keres budapesti irodájába C/C++ FEJLESZTŐ/MÉRNÖK, LINUX munkakörbe.

Feladatok:

Elvárások:

- Előrehaladott vagy befejezett felsőfokú tanulmányok (preferáltan mérnöki területen)
- Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- Fejlesztői tapasztalat C vagy C++ programozás területen
- Haladó szintű angol nyelvtudás feltétel írásban és szóban egyaránt
- Utazási hajlandóság

Előny, de nem feltétel:
- német nyelvtudás
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)
- mérnöki (gépész, elektronika, vagy repüléstechnikai) tapasztalat

Amit kínálunk:

- Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
- Rugalmas munkaidő
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
- Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a