C/C++ fejlesztők/mérnökök, Linux (junior, tapasztalat és senior)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.07.
Hirdetés azonosító: 905935
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok

  • Több futó projektben új funkcionalitások fejlesztése, meglévők karbantartása

Elvárások

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
  • Fejlesztői tapasztalat C/C++ programozás területen
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Mérnöki tapasztalat (villamosmérnök, repülőmérnök, gépészmérnök vagy fizikus, vagy fejlesztői tapasztalat mérnöki projekteken)
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)
  • Qt framework ismerete
  • Automatikus tesztelési módszertanok és eszközök ismerete (unit testing, functional testing)
  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlanak

  • Változatos és érdekes kutatás-fejlesztési projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria csomag
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió