www.cvonline.hu
C/C++ fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 833871
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok és felelősség

  • A cég szolgáltatásait biztosító saját fejlesztésű szoftverrendszerek továbbfejlesztése
  • Rendszerkövetelmények alapján rendszertervek készítése
  • Unit szintű és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása
  • Szolgáltatások folyamatos üzemének támogatása fejlesztői oldalról

Elvárások

  • C és C++ programozási tapasztalat
  • Minőségorientált szemlélet, precizitás
  • Magas szintű önállóság
  • Objektumorientált szemléletmód
  • Verziókövető rendszerek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló szoftverfejlesztési területen eltöltött szakmai gyakorlat
  • Multiplatform fejlesztési tapasztalata (elsősorban Windows, Linux)
  • Kriptográfiai és PKI ismeretek
  • Elemzői és tervezői tapasztalatok
  • Java és Perl fejlesztői ismeretek
  • Agilis fejlesztői módszertan (Scrum, Kanban) ismerete
  • Magas rendelkezésre állású, üzlet-kritikus rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Osztályon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű Cafeteria rendszer

Kategória
IT / Informatika
Régió