www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 811423
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Budapesti székhelyű magyar informatikai fejlesztő és tanácsadó cég részére keresünk színvonalas szakmai feladatokkal kollégákat. Ügyfelünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye.

C/C++ FEJLESZTŐ Villamos ipari Üzletágába (E-A02)

Feladatok:
-    Villamosenergia-rendszer tréning szimulátor funkcióinak, modelljeinek és felületeinek kialakítása és bővítése
-    Változatos fejlesztési feladatok: desktop és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Unix rendszerekben
-    Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)
-    Automatikus tesztkörnyezet kialakítása
-    Bekapcsolódás a villamosenergia-rendszer üzemirányítását végző szoftverek fejlesztésébe

Elvárások:
-    Felsőfokú szakirányú végzettség
-    A C és C++ programozási nyelv ismerete
-    Angol nyelvű dokumentációk írása/olvasása
-    Legalább 2 éves szakmai tapasztalat, vagy 2-3 befejezett önálló projekt

Előnyt jelent:
-    Java, Boost, Qt és C++11 szabvány ismerete
-    Automatikus teszteljárások és módszerek ismerete
-    Unix alapú operációs rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
-    változatos, színvonalas szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
-    jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörülmények
-    versenyképes kompenzáció

Fizetés: megegyezés szerint
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió