C/C++ (3D alkalmazás)fejlesztő - Budapest (Referenciaszám: PJ2258)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.19.
Hirdetés azonosító: 500712
lejárt

Dinamikusan fejlődő innovatív 3D szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk tapasztalt fejlesztő munkatársakat az alábbi munkakörbe:

C/C++ (3D alkalmazás)fejlesztő - Budapest

Feladat:
- 3D virtuális modellező alkalmazások kialakítása
- Multi-threaded, cross-platform, ergonómiai tervezést végrehajtó virtuális valóság szoftver fejlesztése
- Tesztrendszerek írása

Elvárások:
- Legalább 2-3 éves C/C++ programozásban szerzett tapasztalat
- OOP szemléletmód

- Haladó matematikai, térgeometriai ismeretek
- Középfokú angol nyelvtudás
- Önálló problémamegoldó képesség

- Kreativitás és elhivatottság
- Szeress csapatban dolgozni

Előny:
- Ogre3D ismert vagy 3D alkalmazásfejlesztésben (OpenGL, Direct3D, stb.) szerzett tapasztalat
- Script nyelvek valamelyikének ismerete: Python, JavaScript, Perl, .NET
- PosgreSQL/MySQL/SQL adatbázis-kezelő rendszerek ismerete
- A következő technológiák ismerete: Open technológiák, Bullet, ODE (Open Dinamics Engine), NOVO, Chrystal 3D, Source Engine
- 3DS Max modellező szoftver alapszintű ismerete
- Shader nyelvek (GLSL, CG) és videokártya architektúrák ismerete
- Design patternek ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Innovatív, profi csapat
- Inspiráló feladatok, szakmai fejlődés
- Versenyképes jövedelem

Kérlek, részletes magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet csatolva küldd el Bodonyi Lóránd kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választod, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért a +36 (20) 525 3213-es telefonszámon érdeklődhetsz Bodonyi Lorándnál.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió