www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 915524
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nemzetközi multinacionális Megbízónk részére keresünk főállásba CATIA TERVEZŐ MÉRNÖK munkatársat.

Az újonnan felvett munkatárs az Engineering Center-ben fog dolgozni, a feladatai a következőek:

  • 2D és 3D tervezés Catia V5 programban,
  • 2D összeszerelési rajzok készítése,
  • Komponensek és összeszerelések 3D modellezése,
  • Technikai prezentációk készítése a design-, és projekt áttekintésekhez,
  • Koordinálja a tervezési változásokat (FMEA, DRBFM, Hi-Lo, tolerancia elemzések)
  • A projekt team munkájában koordinálja a tervezési tevékenységet,
  • Technikai támogatást nyújt a vevőkkel és a beszállítókkal való kapcsolattartás során.
Az alábbi tudással és képességekkel rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk:
  • Gépészmérnök végzettség,
  • CATIA V4-ben vagy V5-ben szerzett tapasztalat,
  • 2D rajzok elkészítésében szerzett tapasztalat az ISO és DIN szabványok mentén,
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság,
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, csapatmunka, eredményorientáltság.
A munkavégzés helye: Borsod- Abaúj Zemplén megye.

Tech People LÁBLÉC