www.cvonline.hu

Catering értékesítő szakmai menedzser (étkeztetés)

  • A hirdetés 192 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Catering értékesítő szakmai menedzser
(étkeztetés)

Feladatok:

  • A Vállalat étkeztetési portfóliójának és piaci részesedésének növelése
  • Vállalat Michelin csillagos nemzetközi szakemberei által felépített étkeztetési rendszer alapján lokális szakmai koncepciók megtervezése
  • Szakmai ajánlatok és egyedi étkeztetési megoldások felépítése a Vállalat étkeztetési vezetőjének támogatásával
  • Étkeztetési tendereken való részvétel
  • Rendszeres piaci monitoring
  • Új ügyfelek célzott és strukturált felkutatásának és megszólításának megvalósítása
  • Új üzleti lehetőségek kialakítása
  • Az ajánlattétel koordinálása a szerződés megkötéséig az Ügyfél igényeivel összhangban
  • Teljes körű vevői kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • A vállalat értékesítési tervének összeállításában való részvétel
  • Értékesítési eredmények nyomon követése

Elvárásaink:

  • Étkeztetési területen szerzett végzettség – felsőfok előny
  • Étkeztetési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Tanácsadói munkatapasztalat előny
  • Konzultatív, integrált, logikus gondolkodás
  • Komoly, üzleti megjelenés
  • PÜ-i ismeretek, gazdasági szemlélet
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Aktív angol nyelvtudás előny
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi étkeztetési tapasztalat, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest központtal, országos

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.
Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő